Wczoraj, ok. godziny 17 przeworska policja poinformowała, że wedle ich ustaleń najprawdopodobniej zaginione dziewczyny poruszały się samochodem daewoo tico.
AKTUALIZACJA 2:
Dzisiaj, 29 grudnia, strażacy z Przemyśla i Rzeszowa przeszukują sonarem dno Wisłoka. Sprawdzają, czy poszukiwane deawoo tico, którym prawdopodobnie jechały nastolatki w towarzystwie 2 mężczyzn, nie znajduje się w rzece. Dno rzeki przeczesują także płetwonurkowie.
AKTUALIZACJA 3:
Trwa wydobywanie pojazdu.
AKTUALIZACJA 4:
Z rzeki wyłowiono tico. Są w nim ludzkie ciała. To prawdopodobnie zaginione nastolatki i mężczyźni, którzy im towarzyszyli. Policja ustala przebieg tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przepraszam za komentarz. Byłem przekonany że balują. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych [*]
Straszna tragedia dla rodziców. Wyrazy współczucia.
ludzie szanujcie się przebaczajcie bo nikt nie wie kiedy odejdzie, tragedia jakich mało
Dlaczego mają spoczywać w spokoju?Skoro "tam" jest inne lepsze życie, niech rozrabiają i cieszą się, młodzi są.
kim byli ci chłopcy ? bo nikt o nich nie pisze
TAK MOGLO BYC ZJECHALI NA POBOCZEDROGI I SAMOCHOD BYL PRZECHYLONY A 5 OSOB W TAKIM TOCKO TO JUZ CIEZAR NAPEWNO NIE SIEDZIELI BEZ RUCHU I SILA CIAZKOSCI PRZESZLA NA STRONE OD RZEKI I PRZEWRUCILO SEI A SPADEK DUZY BRZEGU ZNALEZLI SEI NA DNIE I TYLE JAK BY KTOS WIEDZIAL CO BEDZIE TO BY NIGDY TAM NIE POJECHAL I NIE PISZCIE GLUPOT OBWINIAJAC RODZICOW SAMI EXPERCI SUPER TO TRAGEDIA NA POKOLENIA 5 MLODYCH LUDZI GINE Z GLUPOTY JAK BYLO NAPRAWDE NIE MA SWAIDKOW A ONI JUZ NIC NIE POWIEDZA A MOZE JACYC KOLEDZY NADESZLI I ZEPCHNELI ICH NA ZARTY ZEBY PRZESTARSZYC A PUZNIEJ JUZ NIE BYLO RATUNKU WERSJI MOZE BYC KILKA ALE DAJCIE SPOKOJ RODZINIE WARIATY
Tak się kończą młodzieńcze wyglupy I zabawy
masakra
Czyli to jednak Wiesiek ...
Przepraszam za komentarz. Byłem przekonany że balują. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych [*]