Reklama

Tragiczny tydzień na drogach regionu. 5 osób nie żyje

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, w których zginęło 5 osób.

 22 bm. 20-latek kierujący skodą octavią potrącił przechodząca przez przejście na ul. Kraszewskiego w Jarosławiu 70-letnią kobietę. Kobieta zmarła w szpitalu.

Do tragedii doszło także w sobotę ok. godz. 11 na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Poszkodowana 85-letnie kobieta zmarła w szpitalu.

Tego samego dnia 68-letni kierowca renault najechał na leżącego na jezdni 80-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu.

Wczoraj, 26 bm., około godz. 16, w rejonie jedlickiego rynku, na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta przez osobowego volkswagena. Pomimo wysiłków lekarzy, jej życia nie udało się uratować. 25-letni kierujący był trzeźwy.

Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj, 27 bm., po godz. 4, w miejscowości Jaszczew. Ciężarowy man potrącił 42-letniego mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na odcinku DK 28 trwały ponad 4 godziny.





AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mario - niezalogowany 2017-11-28 10:08:04

    no prawie same dziadki , co się dziwić? przeważnie wchodzą na ulicę tak jak by im się to należało. Czemu nie ginie nikt młody pod kołami ? np 15/20/30 lat? bo nie pchają się na chama na przejście a taka babcia 80 pare lat myśli że jak wlezie na przejście 3m przed autem jadącym 50km/h to samochód się przed nią zatrzyma i jeszcze dywan rozłoży na przejściu. Sam tak mam na co dzień dlatego widząc przy krawędzi takiego już nie patrząc czy przejście czy nie powinno się zwolnić dla bezpieczeństwa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Madi - niezalogowany 2017-11-29 19:41:35

    Wydaje mi sie, ze starosc czeka nas wszystkich I moze ta stara Babcia nie mogla przyspieszyc, nie usluszala lub nie dowidziala nadjezdzajacego pojazdu.  Uwazam, ze kierowcy po winny byc bardziej uwazny I napewno zwolnic w terenach zabudowanych gdyz naprawde jezdza jak wariaty!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości