Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, w których zginęło 5 osób.
22 bm. 20-latek kierujący skodą octavią potrącił przechodząca przez przejście na ul. Kraszewskiego w Jarosławiu 70-letnią kobietę. Kobieta zmarła w szpitalu.Wczoraj, 26 bm., około godz. 16, w rejonie jedlickiego rynku, na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta przez osobowego volkswagena. Pomimo wysiłków lekarzy, jej życia nie udało się uratować. 25-letni kierujący był trzeźwy.
Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj, 27 bm., po godz. 4, w miejscowości Jaszczew. Ciężarowy man potrącił 42-letniego mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na odcinku DK 28 trwały ponad 4 godziny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.no prawie same dziadki , co się dziwić? przeważnie wchodzą na ulicę tak jak by im się to należało. Czemu nie ginie nikt młody pod kołami ? np 15/20/30 lat? bo nie pchają się na chama na przejście a taka babcia 80 pare lat myśli że jak wlezie na przejście 3m przed autem jadącym 50km/h to samochód się przed nią zatrzyma i jeszcze dywan rozłoży na przejściu. Sam tak mam na co dzień dlatego widząc przy krawędzi takiego już nie patrząc czy przejście czy nie powinno się zwolnić dla bezpieczeństwa
Wydaje mi sie, ze starosc czeka nas wszystkich I moze ta stara Babcia nie mogla przyspieszyc, nie usluszala lub nie dowidziala nadjezdzajacego pojazdu. Uwazam, ze kierowcy po winny byc bardziej uwazny I napewno zwolnic w terenach zabudowanych gdyz naprawde jezdza jak wariaty!
no prawie same dziadki , co się dziwić? przeważnie wchodzą na ulicę tak jak by im się to należało. Czemu nie ginie nikt młody pod kołami ? np 15/20/30 lat? bo nie pchają się na chama na przejście a taka babcia 80 pare lat myśli że jak wlezie na przejście 3m przed autem jadącym 50km/h to samochód się przed nią zatrzyma i jeszcze dywan rozłoży na przejściu. Sam tak mam na co dzień dlatego widząc przy krawędzi takiego już nie patrząc czy przejście czy nie powinno się zwolnić dla bezpieczeństwa
Wydaje mi sie, ze starosc czeka nas wszystkich I moze ta stara Babcia nie mogla przyspieszyc, nie usluszala lub nie dowidziala nadjezdzajacego pojazdu. Uwazam, ze kierowcy po winny byc bardziej uwazny I napewno zwolnic w terenach zabudowanych gdyz naprawde jezdza jak wariaty!