Reklama

Tragiczny weekend. Dwa śmiertelne wypadki

W piątek późnym wieczorem zginął 62-letni pieszy. Dzień później uderzenia w drzewo nie przeżył kierujący bmw.

16 bm., około godziny 22, kierujący volkswagenem polo na ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię. Pieszy trafił do szpitala. Niestety w wyniku doznanych obrażeń 62-letni mężczyzna zmarł. 

17 bm., około godziny 18, 38-letni kierowca bmw na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Mimo udzielonej pomocy medycznej, po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości