Reklama

Tragiczny wypadek. Ciężko ranny motocyklista zmarł

Do wypadku doszło 15 bm. około godz. 17, w Straszęcinie, na granicy z Zawierzbiem.

Kierujący fordem podczas skrętu w lewo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Doszło do zderznia, w wyniku którego 43-latek kierujący jednośladem uderzył w stojącego na skrzyżowaniu dostawczego volkswagena.

W wyniku odniesionych obrażeń kierujący motorowerem zmarł.   37-letni mieszkaniec Straszęcina kierujący fordem był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Ze zdarzenia cało wyszedł też 43-letni kierowca volkswagena.   Komenda Powiatowa Policji w Dębicy pracuje nad wyjaśnieniem przyczyn tragedii.


fot.KPP Dębica
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2016-09-15 11:54:40

    I jak zawsze ,,nie ustąpił pierwszeństwa,, ,ludzie patrzcie w lusterka!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    R1 - niezalogowany 2016-09-15 12:36:02

    srajcie w lusterka... od razu wina kierowcy samochodu, motocyklisci popierdalają ponad dwie paki to na co liczą jak sie wyjebią, że wstaną otrzepią się z brudu i pojadą dalej? troche kur*a wyobraźni. To nie jest 20 km/h czaasami ciężko zobaczyć motocykl ktory goni ponad 200 km/h 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Legionista - niezalogowany 2016-09-15 13:26:20

    To prawda ze motocyklisci jezdza jak poj... Ale w artykule pisze motorowerzysta i na foto takze widac ze to nie motocykl czyli kierowca forda na 5 do pierdla 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości