Do wypadku doszło 15 bm. około godz. 17, w Straszęcinie, na granicy z Zawierzbiem.
Kierujący fordem podczas skrętu w lewo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Doszło do zderznia, w wyniku którego 43-latek kierujący jednośladem uderzył w stojącego na skrzyżowaniu dostawczego volkswagena.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I jak zawsze ,,nie ustąpił pierwszeństwa,, ,ludzie patrzcie w lusterka!!!
srajcie w lusterka... od razu wina kierowcy samochodu, motocyklisci popierdalają ponad dwie paki to na co liczą jak sie wyjebią, że wstaną otrzepią się z brudu i pojadą dalej? troche kur*a wyobraźni. To nie jest 20 km/h czaasami ciężko zobaczyć motocykl ktory goni ponad 200 km/h
To prawda ze motocyklisci jezdza jak poj... Ale w artykule pisze motorowerzysta i na foto takze widac ze to nie motocykl czyli kierowca forda na 5 do pierdla
Jest wyraźnie napisane że motorower a nie motocykl więc sorry ale jakie 200km/h ??? Człowieku ogarnij. Widziałeś/aś kiedyś motorower jadący dwie paki?
R1...motorowej jadący 200/h?Puknij się w łeb człowieku
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2209st@popk.pl
I jak zawsze ,,nie ustąpił pierwszeństwa,, ,ludzie patrzcie w lusterka!!!
srajcie w lusterka... od razu wina kierowcy samochodu, motocyklisci popierdalają ponad dwie paki to na co liczą jak sie wyjebią, że wstaną otrzepią się z brudu i pojadą dalej? troche kur*a wyobraźni. To nie jest 20 km/h czaasami ciężko zobaczyć motocykl ktory goni ponad 200 km/h
To prawda ze motocyklisci jezdza jak poj... Ale w artykule pisze motorowerzysta i na foto takze widac ze to nie motocykl czyli kierowca forda na 5 do pierdla