Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj, 9 bm., około godz. 21.30, w Przysietnicy.
25-letni kierujący bmw na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni i uderzył w słup energetyczny.
Młody mężczyzna zginął na miejscu, jechał sam.
Na jedni leżały przewody linii wysokiego napięcia, więc droga powiatowa w Przysietnicy była zablokowana przez 3 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.
Ciało 25-latka, decyzją prokuratora, zabezpieczono do badań sekcyjnych. Prowadzone dochodzenia pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hmm 25 lat bmw .... ciekawe czego mnie to nie dziwi
Hmm 25 lat bmw .... ciekawe czego mnie to nie dziwi