Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj, 29 bm., tuż przed godz. 23, na ul. Zwierzynieckiej w Jarosławiu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.predkosc...... predkosc.... predkosc....
W zwiazku z pojawiajacymi sie bezzmyslnymi komentarzami zwracam sie z prosba o przesylanie takowych na ponizsze adresyjaroslaw@przemysl.po.gov.pl, prokuratura jarosławjaroslaw@rz.policja.gov.pl, kpp jarosław Prosze wszystkich zeby wysyłali zgloszenia obrazajace tragicznie zmarłego Adrian Kazdy jeden taki post zglosze osobiscie, jako popelnienie przestepstwa i doprowadze do spotkania przed temida.
To na chuj trąbicie w każdym możliwym serwisie, że zdechł jakiś motocyklowy podczłowiek? Gdybyście nie robili z tego afery gdzie popadnie, to nie byłoby czego komentować. Już pomijając to, że jak zwykle rozpierdolił się z własnej winy, biedny Adrianek z gównem zamiast mózgu.
Ja tam wolę artykuły o Januszach jadących pod prąd A4 z pełną obsadą na pokładzie. Pantofelek przy nich wysoce rozwinięta forma życia.
predkosc...... predkosc.... predkosc....
W zwiazku z pojawiajacymi sie bezzmyslnymi komentarzami zwracam sie z prosba o przesylanie takowych na ponizsze adresyjaroslaw@przemysl.po.gov.pl, prokuratura jarosławjaroslaw@rz.policja.gov.pl, kpp jarosław Prosze wszystkich zeby wysyłali zgloszenia obrazajace tragicznie zmarłego Adrian Kazdy jeden taki post zglosze osobiscie, jako popelnienie przestepstwa i doprowadze do spotkania przed temida.
To na chuj trąbicie w każdym możliwym serwisie, że zdechł jakiś motocyklowy podczłowiek? Gdybyście nie robili z tego afery gdzie popadnie, to nie byłoby czego komentować. Już pomijając to, że jak zwykle rozpierdolił się z własnej winy, biedny Adrianek z gównem zamiast mózgu.