Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 9-letni chłopczyk. Zasłabł w kąpieli

Pomimo natychmiastowej reanimacji 9-latek zmarł w szpitalu.

Do tragedii doszło wczoraj, 16 stycznia, po godz. 19, przy ul. Wyspiańskiego w Tarnobrzegu.

Policjanci ustalili, że chłopiec zasłabł podczas kąpieli. Jego życia nie udało się uratować. 9-latek prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla. Policjanci apelują o korzystanie z czujników gazu.

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości