19-letni kierowca peugeota najechał na leżącego na jezdni 47-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu.
Do wypadku doszło wczoraj, 3 bm., po godzinie 18, na drodze powiatowej relacji Białobrzegi – Laszczyny.
19-latek kierujacy peugeotem jechał prawym pasem w kierunku Białobrzeg, gdy w ostatniej chwili zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Nastolatek natychmiast zaczął hamować, niestety nie udało mu się ominąć mężczyzny.
Mimo podjętej przez świadków zdarzenia i następnie ratowników medycznych reanimacji, życia 47-letniego mieszkańca Bud Łańcuckich nie udało się uratować.
Kierujący był trzeźwy. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze