Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 47-letni mężczyzna

19-letni kierowca peugeota najechał na leżącego na jezdni 47-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj, 3 bm., po godzinie 18, na drodze powiatowej relacji Białobrzegi – Laszczyny.

19-latek kierujacy peugeotem jechał prawym pasem w kierunku Białobrzeg, gdy w ostatniej chwili zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Nastolatek natychmiast zaczął hamować, niestety nie udało mu się ominąć mężczyzny.

Mimo podjętej przez świadków zdarzenia i następnie ratowników medycznych reanimacji, życia 47-letniego mieszkańca Bud Łańcuckich nie udało się uratować.

Kierujący był trzeźwy. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Reklama

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości