Kierujący peugeotem potrącił mężczyznę. Pieszy zmarł w wyniku doznanych obrażeń.
Dzisiaj w nocy, 31 bm., po godz. 2, kierujący osobowym peugeotem potrącił 29-letniego mężczyznę, który szedł jezdnią.
Niestety w wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł. Policjanci ustalili, że mężczyzna, który kierował osobówką, był trzeźwy.
Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.aha, a tak ciężko jest napisać gdzie to się stało ??
[*]
aha, a tak ciężko jest napisać gdzie to się stało ??