Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj, 28 bm., po godzinie 22, w okolicach Łówczy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pasażerów proszę o kontakt. Sabina176@onet.eu
było tak zapierdalac?
Pasażerów proszę o kontakt. Sabina176@onet.eu
na pewno tego nie planowali :(