Do nieszczęśliwego wypadku doszło dziś, 16 bm., przed godz. 14, w Jaworniku, na DK 19, w powiecie strzyżowskim.
Jak wstępnie podaje KWP: samochód osobowy marki bmw zderzył się z oplem. W wypadku zginęli trzej mężczyźni jadący bmw, kierowca i dwóch pasażerów, natomiast kierowca opla oraz dwie pasażerki trafili do szpitala.Policjanci wciąż pracują na miejscu zdarzenia. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo.
Zdjęcia udostępnił nam portal Strzyżów 998



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak Ci zależy na obejrzeniu zdjęć czyjejś tragedii?
Masakra co się dzieje na tym świecie ludzie o pamiętajcie się jedzie po woli bo rzycie jest krótkie ze by umierać
a słownik zbyt obszerny by się z nim zapoznać
Właśnie dziś zmarła jedna z pasażerek opla. Miała 21 lat. Niech spoczywa w spokoju (*)
gdzie zdjecia z wypadku
Tak Ci zależy na obejrzeniu zdjęć czyjejś tragedii?
Masakra co się dzieje na tym świecie ludzie o pamiętajcie się jedzie po woli bo rzycie jest krótkie ze by umierać