Reklama

Tragiczny wypadek. Zginął mężczyzna przysypany ziemią

32-letni mężczyzna został przysypany ziemią na budowie. Niestety nie udało się go uratować.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 11 bm., około godz. 15.30, na terenie prywatnych posesji w Górze Ropczyckiej.

Policjanci ustalili, że mężczyzna pracujący przy ocieplaniu fundamentów w pewnym momencie został przysypany ziemią. 32-latek nie przeżył wypadku.

Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości