32-letni mężczyzna został przysypany ziemią na budowie. Niestety nie udało się go uratować.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło 11 bm., około godz. 15.30, na terenie prywatnych posesji w Górze Ropczyckiej.
Policjanci ustalili, że mężczyzna pracujący przy ocieplaniu fundamentów w pewnym momencie został przysypany ziemią. 32-latek nie przeżył wypadku.
Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze