24 marca w Placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, odbyło się spotkanie Pełnomocników Służb z Polski, Ukrainy i Słowacji.
Podczas prowadzonych rozmów, pozytywnie oceniono dotychczasową współpracę pomiędzy poszczególnymi państwami. Omówiono także zagrożenia występujące na wspólnie ochranianych odcinkach granicy, a także problemy związane z migracje na terenach poszczególnych państw.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze