Reklama

Trójstronne spotkanie dotyczące migracji

28/03/2016 13:12

24 marca w Placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, odbyło się spotkanie Pełnomocników Służb z Polski, Ukrainy i Słowacji.

Podczas prowadzonych rozmów, pozytywnie oceniono dotychczasową współpracę pomiędzy poszczególnymi państwami. Omówiono także zagrożenia występujące na wspólnie ochranianych odcinkach granicy, a także problemy związane z migracje na terenach poszczególnych państw.


fot.serwis BiOSG
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości