Reklama

Trwa dezynfekcja Przemyśla [ZDJĘCIA]

Od 31 marca trwa odkażanie miejsc publicznych, w których najczęściej przebywają mieszkańcy.

Akcję rozpoczęto od dezynfekcji przystanków autobusowych przez pracowników Przemyskiej Gospodarki Komunalnej. Zajęli się oni także targowiskami. Zespół MZK odkaża autobusy.

Pamiętano także o najczęściej uczęszczanych ciągach komunikacyjnych, np. na Rynku czy nadbrzeżach Sanu, i przejściach dla pieszych. 31 marca odkażanie przeprowadziła ekipa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, dziś, 1 kwietnia, wsparli ich pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 


Zwiększenie obszaru dezynfekcji jest możliwe dzięki gestowi firmy Sanwil Polska Sp. z o.o., która przekazała atestowane płyny odkażające na potrzeby miasta. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama