Od 31 marca trwa odkażanie miejsc publicznych, w których najczęściej przebywają mieszkańcy.
Akcję rozpoczęto od dezynfekcji przystanków autobusowych przez pracowników Przemyskiej Gospodarki Komunalnej. Zajęli się oni także targowiskami. Zespół MZK odkaża autobusy.
Pamiętano także o najczęściej uczęszczanych ciągach komunikacyjnych, np. na Rynku czy nadbrzeżach Sanu, i przejściach dla pieszych. 31 marca odkażanie przeprowadziła ekipa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, dziś, 1 kwietnia, wsparli ich pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Zwiększenie obszaru dezynfekcji jest możliwe dzięki gestowi firmy Sanwil Polska Sp. z o.o., która przekazała atestowane płyny odkażające na potrzeby miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze