Reklama

Trwają poszukiwania mężczyzny, który pływał w Sanie

We wtorek, 4 bm., czterej mężczyźni przyjechali nad San w Ruszelczycach na grilla. Pili alkohol. Jeden z nichpostanowił popływać. Zniknął pod powierzchnią wody.

Wszyscy mężcyźni, który grillowali ferelnego dnia na brzegu Sanu, to mieszkańcy Pruchnika.  

Od wtorku trwają poszukiwania 36-latka. Prowadzą je strażacy z okolicznych OSP i z Przemyśla oraz nurkowie. Specjaliści przeszukują rzekę z łódki i za pomocą sonaru. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości