Dzisiaj na Podkarpaciu potwierdzono 9 nowych przypadków koronawirusa. 3 z nich pochodzą z Przemyśla - wśród nich jest lekarka. W związku z tym podjęto decyzję o transporcie pacjentów z oddziału zakaźnego w Przemyślu do szpitala w Jarosławiu.
Potwierdzone dzisiaj przypadki to mężczyzna w sile wieku (nieoficjalnie wiadomo, że to mąż zarażonej pielęgniarki), dziecko oraz starsza kobieta - lekarka z oddziału zakaźnego.
Ponadto badania potwierdziły zakażenie u 6 osób z powiatu tarnobrzeskiego (3 kobiety i dwóch mężczyzn w sile wieku oraz starszy mężczyzna).
Dzisiaj zdecydowano również o przewiezieniu pacjentów oddziału zakaźnego, którzy przebywają tu na obserwacji, do szpitala w Jarosławiu. Informacje te potwierdził nam p.o. zastępcy dyrektora szpitala ds. lecznictwa w Przemyślu Maciej Lewicki.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 61 osób, a 3697 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej 36. Hospitalizowanych jest 144 osoby. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 7015 testów.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 288 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 160 osób wyzdrowiało.
Odnotowano 16 zgonów.
Dzisiaj wyzdrowiało kolejne 10 osób:
3 osoby z powiatu stalowowolskiego (dwóch mężczyzn i kobieta w sile wieku) 2 osoby z powiatu leżajskiego (starsza kobieta i mężczyzna) 2 osoby z Rzeszowa (kobieta w sile wieku i nastolatek) oraz po 1 osobie z powiatów: tarnobrzeskiego, ropczycko-sędziszowskiego i przeworskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co z biednymi strażakami którzy stacjonują przy szpitalu zakaźnym w Przemyślu ?Wszystko z nimi w porządku ?
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
NAUKOWCY: W CZASIE PANDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLINOZERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PL
do biegaczy z nad Sanu, biegajcie tak by miec maseczke (podobno nie zdrowe to) , po dwa jak biegacie bez maseczek to nie oddychajcie mocno by nikt ju nie mg spokojnie przejsc, wiem ze sport to zdrowie ale... jak R.lewandowski opuszcza sobie treninigi w grupach, to moze warto i amatorom fit z nad sanskiego miasta odpuscic bieganie bez maseczek z głebokim oddechem na 3 metry. pozdrawiam tych co maja maseczki.
Radical jezdziłeś kiedyś Serenką nie potrzebne prawo jazdy i auto Nie pij, nie pal, myj ręce po, bądź wege. ZDROWIE.RADIOZET.PLzostanwege.pl
I gdy już się debilizm skończy, wszyscy którzy siedzieli w domach, uzywali maseczek i robili wszystko co władza każe będą żyli tutaj na ziemi wiecznie i szczęśliwie.
Eliza!! Jakimi "biednymi" strażakami ? Zapytałbym raczej, co z biednymi pielęgniarkami "z pierwszej linii" i nie tylko ? Każdy pracujący służy ojczyźnie sumiennie odprowadzając podatki i finansując przywileje i "szybkie" emerytury wojskowym, straży granicznej, policji, strażakom (nie zależnie od tego czy "biurkowiec" , czy "liniowiec " ) i ostatnio - co dziwne - sokistom i straży marszałkowskiej. Niestety pielęgniarka czy ratownik medyczny nie mogą się "pochwalić " takimi przywilejami.
A cóż personelem medycznym jak np. pracownicy laboratorium, którzy mieli kontakt z materiałem do badań tych chorych?
Taksowkarz z podejrzeniemCovid w Przemyślu
Materiału do badań nikt nie rozlewa sobie na twarz. Zastanów się co piszesz, jest cała masa chorób zakaźnych, czy uważasz, że badania robi się organoleptycznie? Liże, wącha?
Z podejrzeniem czy z covid?Chyba jednak z covid.
Taksowkarz - mąż pielęgniarki zarażonej w Przemyślu
Very useful post. This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. Really its great article. Keep it up.http://www.sexdatingdelight.com/deluxe-satisfaction-by-luxurious-escort-girls-in-mumbai/
thanks for sharing this awesome article I have found here so many valuable details about this topic keep it up.https://www.modelescortsindelhi.com/
A co z biednymi strażakami którzy stacjonują przy szpitalu zakaźnym w Przemyślu ?Wszystko z nimi w porządku ?
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
NAUKOWCY: W CZASIE PANDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLINOZERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PL