Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś, 20 bm., koło 4 nad ranem, przy ul. Bieckiej.

fot. Pan Jakub

fot. Pan Marcin
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BMW-Bryka młodego wieśniaka i wszystko jasne.:-)
Chciał se zadriftować :D
BMW-Bryka młodego wieśniaka i wszystko jasne.:-)