13 kwietnia, o godzinie 14.30, na Rynku odbędzie się prezentacja internetowej gry miejskiej „IGA”, zaprojektowanej przez Pawła Szynala.
Gra zawiera setki lokalizacji do odnalezienia i będzie prowadzić graczy po różnych zakątkach Przemyśla, a nagrodą dla najlepszej grupy będzie[paywall] 500 zł na zakupy w przemyskiej galerii.
Zadaniem graczy będzie odgadywanie zagadek i odszukiwanie ciekawych miejsc na terenie miasta, a główną ideą – poznanie historii Przemyśla. „IGA” ma być propozycją ciekawego spędzenia wolnego czasu i na pewno przypadnie do gustu dużym rodzinom, ale też uczniom i studentom. Gra jest dopasowana do każdego, można w nią grać na różny sposób, np. pieszo, na rowerze albo na rolkach. Turystyczna wersja gry jest formą przewodnika po lokalnych atrakcjach i ma pokazać nowe możliwości poznawania miasta.
Program przenosi mapę z zaznaczonymi lokacjami, zagadkami, zdjęciami i filmikami na ekran telefonu, z którego można śledzić swoje postępy w grze. Autor gry P. Szynal planuje z okazji każdego dużego święta czy imprezy miejskiej tworzyć oddzielny program z różną tematyką i zadaniami. Obecnie aplikacja zawiera około 100 rodzajów gier, a jej twórca ciągle wymyśla coś nowego. Planuje rozbudować ją tak, by zasięgiem objęła całe województwo, a potem i całą Polskę.
– Na razie sam tworzę program, ale w przyszłości, chcąc poszerzyć aplikację, na pewno będę potrzebował zespołu i sponsorów zainteresowanych udziałem w tym projekcie – mówi P. Szynal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zarost porażka! To nie ten krąg kulturowy.
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/22643,okrzyki-i-szamotanina-podczas-procesji-za-kilka-dni-wyrokCzy ten pan co krzyczał iż Polska zginąć musi a Polak Ukraińcowi czyścić buty mus też usłyszy wyrok ????? I czy w końcu Okiestra tejże procesji dostanie zakaz wykonywania utwory Kalyna , która jest hymnem UPA ??????
A co komu do tego jak kto wyglada i sie ubiera czy nie liczy się kim ten człowiek jest i jakie ma serducho.Żal mi tych ludzi marionetek ktorzy tylko oceniaja pod względem wygladu."NIE OCENIA SIE KSIAZKI PO OKŁADCE"
Zarost porażka! To nie ten krąg kulturowy.
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/22643,okrzyki-i-szamotanina-podczas-procesji-za-kilka-dni-wyrokCzy ten pan co krzyczał iż Polska zginąć musi a Polak Ukraińcowi czyścić buty mus też usłyszy wyrok ????? I czy w końcu Okiestra tejże procesji dostanie zakaz wykonywania utwory Kalyna , która jest hymnem UPA ??????
A co komu do tego jak kto wyglada i sie ubiera czy nie liczy się kim ten człowiek jest i jakie ma serducho.Żal mi tych ludzi marionetek ktorzy tylko oceniaja pod względem wygladu."NIE OCENIA SIE KSIAZKI PO OKŁADCE"