Reklama

Udany występ „Cobry” i „Chikara Dojo” pod Wawelem

22 lutego br. reprezentacje Szkoły Sztuk Walk „Cobra” Jarosław oraz Szkoły Sztuk Walki „Chikara Dojo” Roźwienica wzięły udział w mocno obsadzonych zawodach pod nazwą International Cracov Combat Ju-Jutsu Cup. Spod Wawelu wrócili z 12 medalami!

Organizatorami zawodów była Polska Federacja Combat Ju-Jutsu, klub Jiu-Jitsu Ronin z Krakowa oraz oraz Mateusz Milich z Luborzycy w gminie Kocmyrzów. Na starcie tej międzynarodowej rywalizacji stanęło ok. 300 osób. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z: Polski, Czech, Białorusi, Ukrainy oraz Gruzji, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: grappling gi, full contact fighting oraz full contact ju-jutsu.

Jarosławską szkołę, której trenerem głównym jest sensei Ireneusz Frankiewicz, a pomaga mu sempai Daniel Wilk, w Krakowie reprezentowało 15 zawodniczek i zawodników. Zdobyli aż 10 medali. Złoto wywalczyła Maja Junik, srebrne krążki: Pola Sobień, Kamila Skiba, Jowita Wilk, Iga Miszczuk, Maja Piróg i Julia Kiełbowicz, zaś brązowe: Wiktor Frankiewicz, Bartosz Wilk i Bartek Kłos. Na 5. miejscu rywalizację zakończyli: Zofia Wałczyńska, Tola Strumska, Adam Lewko, Szymon Jabłoński i Paweł Kiełbowicz.

Reklama

Jak już wspomnieliśmy, w zawodach uczestniczyła również Szkoła Sportów Walki „Chikara Dojo” z Roźwienicy. Podopieczni shihana Tadeusza Hansa Rybki przywieźli do domu dwa medale. Złoto wywalczyła Emilia Weissmann, srebro – Maja Kafera.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/03/2025 11:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama