Do zdarzenia doszło wczoraj, 14 bm., około godz. 16.30 w Lutczy, na DK 19.
47-letni rzeszowianin stracił panowanie nad oplem mocca, uderzył w barierę ochronną, potem w ogrodzenie posesji i dachował.
Obrażeń doznała jego pasażerka, kobieta trafiła do szpitala. Kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.
KPP w Strzyżowie pracuje nad sprawą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze