Od dzisiaj, 26 bm., ulica Morawska w Jarosławiu będzie zamknięta z powodu robót budowlanych w ciągu linii kolejowej Kraków-Medyka (przejazd pod wiaduktem kolejowym). Prace potrwają do 31 października br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pewnie jak zwykle remont sie przedłuży.
Witajcie korki w mieście. Przy budowie południowej obwodnicy nie można było wyremontować tego wiaduktu? Kto się zgodził na zamknięcie obwodnicy na pół roku?
to nie jest obwodnica a zaledwie droga..ulica
a czemu wszyscy jak zwykle ,,pchaja sie ,,na miasto...mozliwosci powrotu jest wiele...kiedys nie bylo tej drogi i jakos sie zylo;]
Po to wydało się miliony zł ze społecznych pieniędzy żeby teraz obwodnicę zamykać na pół roku i to w okresie wzmożonego letniego ruchu? Obwodnica to nie tylko zwykła ulica, dojeżdża nią wiele osób do zakładów i sklepów wielkopowierzchniowych zlokalizowanych w tej części Jarosławia i ruch tam jest naprawdę spory. Jak był splendor i fotografie w gazeta przy otwarciu to była obwodnica, ale jak jest zamknięta to już tylko uliczka o niewielkim znaczeniu komunikacyjnym.
Pewnie jak zwykle remont sie przedłuży.
Witajcie korki w mieście. Przy budowie południowej obwodnicy nie można było wyremontować tego wiaduktu? Kto się zgodził na zamknięcie obwodnicy na pół roku?
to nie jest obwodnica a zaledwie droga..ulica