Policjanci z KPP Dębica zatrzymali 52-letniego mężczyznę.
Prowadzone przez dębicki wydział kryminalny działania doprowadziły do Nagawczyny, gdzie w ustawionym na posesji wagonie kolejowym odkryto uprawę konopi indyjskich.
Policjanci zabezpieczyli 4 krzewy i 300 gramów suszu. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze