Reklama

Uprawiał konopie w wagonie kolejowym

Policjanci z KPP Dębica zatrzymali 52-letniego mężczyznę.

Prowadzone  przez dębicki wydział kryminalny działania doprowadziły do Nagawczyny, gdzie w ustawionym na posesji wagonie kolejowym odkryto uprawę konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli 4 krzewy i 300 gramów suszu. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.  


fot.KPP Dębica
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama