Pociąg relacji Kijów – Lwów – Przemyśl wjechał dziś, 23 bm., punktualnie o godzinie 13.25 na peron 4. Możemy podróżować tanio i komfortowo na Ukrainę.
Ruszyły regularne kursy międzynarodowego pociągu na trasie Przemyśl – Kijów – Przemyśl przez Lwów. Nowe połączenie PKP Intercity i Kolei Ukraińskich (UŻ) zapewni podróżnym codzienny dojazd i przyjazd pomiędzy państwami. Cena biletu na trasie z Przemyśla do Kijowa wynosi 13,4 euro.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie "uruchomiono" tylko Ukraińcy uruchomili. Wielką bogatą Polskę na to po prostu widocznie nie stać. Szczerze to śmiech ogarnia. Jeszcze dosłownie kilka dni temu pan prezydent Choma i mu podobni skrajni prawicowcy prowadzał się z ONRowcami, Narodowcami i skrajną Prawicą. Prawił morały o Polskim Lwowie, korzeniach, kulturach itp. Raptem siedzi zdziwiony w ukraińskim supernowoczesnym (banderowskim) pociągu z WI-FI?! Ciekawe jak by był pomalowany na czerwono-czarno czy by wsiadł? Jak to się ludzie potrafią dostosować do sytuacji chciało by się powiedzieć. Prawdziwi zawodowcy. Przyjedzie Isakowicz-Zaleski za tydzień albo dwa promować kolejną książkę o Wołyniu to będą się na Orła Białego zapierali że ręki nie podadzą ludobójcom. Tak wygląda fałsz i obłuda albo dyplomacja jak kto woli.
Nie "uruchomiono" tylko Ukraińcy uruchomili. Wielką bogatą Polskę na to po prostu widocznie nie stać. Szczerze to śmiech ogarnia. Jeszcze dosłownie kilka dni temu pan prezydent Choma i mu podobni skrajni prawicowcy prowadzał się z ONRowcami, Narodowcami i skrajną Prawicą. Prawił morały o Polskim Lwowie, korzeniach, kulturach itp. Raptem siedzi zdziwiony w ukraińskim supernowoczesnym (banderowskim) pociągu z WI-FI?! Ciekawe jak by był pomalowany na czerwono-czarno czy by wsiadł? Jak to się ludzie potrafią dostosować do sytuacji chciało by się powiedzieć. Prawdziwi zawodowcy. Przyjedzie Isakowicz-Zaleski za tydzień albo dwa promować kolejną książkę o Wołyniu to będą się na Orła Białego zapierali że ręki nie podadzą ludobójcom. Tak wygląda fałsz i obłuda albo dyplomacja jak kto woli.
Przeciez Choma to ukrainiec