Zakażeń wirusem SARS-CoV-2 przybywa, zatem w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników podjęto decyzję o zmianie sposobu fumkcjonowania.
Petenci są proszeni o załatwianie spraw za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, albo z wykorzystaniem platformy ePUAP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze