Reklama

Urzekający Przemyśl nocą [WIDEO]

Świeżutki timelapse zrealizowany w grodzie nad Sanem przez Damiana Leszczyńskiego. Warto obejrzeć!

– Od dawna chciałem zrobić jakiś film. Padł pomysł, aby zrobić go techniką timelapse, ponieważ łączy ona to, czym się zajmuję na co dzień, czyli fotografowanie, z filmem. Ujęcia chciałem wykonać nocą, ponieważ zdjęcia wtedy mają większą dynamikę. Filmik zrealizowałem na przełomie sierpnia i września 2016 roku, robienie zdjęć zajęło mi kilka wieczorów, ponieważ nie każde ujęcie wyszło dobrze. Starałem się ująć typowe zabytki Przemyśla, ale też mniej znane uliczki. Film opowiada o moim rodzinnym mieście, ponieważ przebywam tutaj w trakcie wakacji. Z pewnością nie jest to mój ostatni projekt tego typu, już mam w głowie kilka pomysłów. Jestem studentem 4 roku zarządzania na Politechnice Rzeszowskiej, czyli  studiuję coś zupełnie nie związanego z filmem czy fotografią, ale już od 6 lat robię zdjęcia. Głównie interesuje mnie fotografia koncertowa oraz street photo. 4 lata temu miałem swoją pierwszą i jedyną dotąd autorską wystawę w Przemyślu – opowida Damian Leszczyński.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Urlopowicz - niezalogowany 2016-09-22 12:32:19

    Super sprawa. troszkę technicznie balans bieli nie czaruje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2016-09-22 14:06:49

    Co to za chała ?? chyba montowana na raty w ten dzień po występie Ani Wyszkoni ?Pokaż miasto wymarłe i szarą codzienność - a nie fotomontaż !Autor ma parcie na szkło, ale z tym materiałem Panu już podziękujemy.hahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    i - niezalogowany 2016-09-22 18:02:31

    praca super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości