Świeżutki timelapse zrealizowany w grodzie nad Sanem przez Damiana Leszczyńskiego. Warto obejrzeć!
– Od dawna chciałem zrobić jakiś film. Padł pomysł, aby zrobić go techniką timelapse, ponieważ łączy ona to, czym się zajmuję na co dzień, czyli fotografowanie, z filmem. Ujęcia chciałem wykonać nocą, ponieważ zdjęcia wtedy mają większą dynamikę. Filmik zrealizowałem na przełomie sierpnia i września 2016 roku, robienie zdjęć zajęło mi kilka wieczorów, ponieważ nie każde ujęcie wyszło dobrze. Starałem się ująć typowe zabytki Przemyśla, ale też mniej znane uliczki. Film opowiada o moim rodzinnym mieście, ponieważ przebywam tutaj w trakcie wakacji. Z pewnością nie jest to mój ostatni projekt tego typu, już mam w głowie kilka pomysłów. Jestem studentem 4 roku zarządzania na Politechnice Rzeszowskiej, czyli studiuję coś zupełnie nie związanego z filmem czy fotografią, ale już od 6 lat robię zdjęcia. Głównie interesuje mnie fotografia koncertowa oraz street photo. 4 lata temu miałem swoją pierwszą i jedyną dotąd autorską wystawę w Przemyślu – opowida Damian Leszczyński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super sprawa. troszkę technicznie balans bieli nie czaruje.
Co to za chała ?? chyba montowana na raty w ten dzień po występie Ani Wyszkoni ?Pokaż miasto wymarłe i szarą codzienność - a nie fotomontaż !Autor ma parcie na szkło, ale z tym materiałem Panu już podziękujemy.hahaha
Super materiał, świetna robota, w dobrym momencie nagrany film.Pany Obserwatorowi już podziękujemy. Jeśli się nie podoba szara codzienność w Przemyślu go opuścić, nikt nie będzie płakał.
<iframe frameborder="0" width="2" height="0,5" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4wq50q_slodkie-skaczace-wiewiorki_animals?autoPlay=1&mute=1&info=0&logo=0&related=0&social=0&controls=0" allowfullscreen></iframe> vv
http://www.dailymotion.com/video/x4w73rp_szalenstwo-chlopca-do-podawania-pilek_sport
Super sprawa. troszkę technicznie balans bieli nie czaruje.
Co to za chała ?? chyba montowana na raty w ten dzień po występie Ani Wyszkoni ?Pokaż miasto wymarłe i szarą codzienność - a nie fotomontaż !Autor ma parcie na szkło, ale z tym materiałem Panu już podziękujemy.hahaha
praca super