Wczoraj, 9 bm., w Przedmieściu Dubieckim operator koparki podczas kopania rowu pod kanalizację uszkodził rurę doprowadzającą gaz do prywatnej posesji.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po pierwsze było kopane pod wodę a nie kanalizacje, po drugie nikogo nie ewakuowano.
Po pierwsze było kopane pod wodę a nie kanalizacje, po drugie nikogo nie ewakuowano.