Dziś, 12 bm., na drogach Podkarpacia trwa akcja "Alkohol i narkotyki".
Trwają kontrole wyrywkowe na drogach, ale też w specjalnie ustawianych punktach kontrolnych.
Podczas działań funkcjonariusze kontrolują kierowców podejrzewanych o jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Wykorzystują alkomaty i narkotestery.
Jak informuje KWP Rzeszów: dzisiejsze działania prowadzone są we wszystkich państwach Unii Europejskiej. Polska Policja bierze w nich udział jako członek TISPOL-u – międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hehe podejrzewanych o jazde pod wpływem hehe niby na jakiej zasadzie mogą to stwierdzić chyba żę podejrzewaą wszystkich
HAHAHAH dokładnie ja piszesz podejrzani jesteśmy wszyscy !!! szkoda ze jeszcze przedszkolaków nie biorą po uwagę weselej by było !
POLICYJNY KRAJ. WYRYWKOWA KONTROLA A NA JAKIEJ PODSTAWIE KONTROLUJĄ OBYWATELA WOLNEGO ŻYJĄCEGO W DEMOKRATYCZNYM KRAJU?
Hehe podejrzewanych o jazde pod wpływem hehe niby na jakiej zasadzie mogą to stwierdzić chyba żę podejrzewaą wszystkich
HAHAHAH dokładnie ja piszesz podejrzani jesteśmy wszyscy !!! szkoda ze jeszcze przedszkolaków nie biorą po uwagę weselej by było !
POLICYJNY KRAJ. WYRYWKOWA KONTROLA A NA JAKIEJ PODSTAWIE KONTROLUJĄ OBYWATELA WOLNEGO ŻYJĄCEGO W DEMOKRATYCZNYM KRAJU?