Reklama

Uwaga, kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w Tarnobrzegu

Dziś, 23 bm., w Tarnobrzegu trwać będą uroczystości pogrzebowe ks. prałata Michała Józefczyka. W związku ze zmianami w organizacji ruchu drogowego policja prosi, by osoby, które mogą w tym dniu zrezygnować z samochodów, skorzystały z komunikacji miejskiej lub udały się do kościoła pieszo. Apeluje też o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Od godz. 11.30:

 ul. Wyszyńskiego (od skrzyżowania z  ul. Sandomierską do skrzyżowania z ul. Sikorskiego) - wyłączona z ruchu, dopuszczone parkowanie ukośne pojazdów po prawej stronie;  ul. Sandomierska (jednokierunkowa przy murze) - wyłączona z ruchu, parkowanie wyłącznie dla autokarów;  ul. Zwierzyniecka (od ul. Sikorskiego do ronda z ul. Kwiatkowskiego) - wyłączona z ruchu, parkowanie ukośne przy krawędzi jezdni po jednej stronie;  ul. Kazimierza Wielkiego (od skrzyżowania z ul. Zwierzyniecką do skrzyżowania z ul. Sikorskiego ruch jednokierunkowy (wlot od ul. Zwierzynieckiej), parkowanie ukośne przy krawędzi po jednej stronie;  całkowicie zamknięty zostanie ruch w obrębie kościoła parafii MBNP w Tarnobrzegu.
Policja prosi udających się na pogrzeb o umieszczenie białej kartki za przednią szybą pojazdu, aby łatwiej było zidentyfikować przez służby porządkowe uczestników ceremonii pogrzebowej. 

AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama