Dziś, 23 bm., w Tarnobrzegu trwać będą uroczystości pogrzebowe ks. prałata Michała Józefczyka. W związku ze zmianami w organizacji ruchu drogowego policja prosi, by osoby, które mogą w tym dniu zrezygnować z samochodów, skorzystały z komunikacji miejskiej lub udały się do kościoła pieszo. Apeluje też o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.
Od godz. 11.30:
ul. Wyszyńskiego (od skrzyżowania z ul. Sandomierską do skrzyżowania z ul. Sikorskiego) - wyłączona z ruchu, dopuszczone parkowanie ukośne pojazdów po prawej stronie; ul. Sandomierska (jednokierunkowa przy murze) - wyłączona z ruchu, parkowanie wyłącznie dla autokarów; ul. Zwierzyniecka (od ul. Sikorskiego do ronda z ul. Kwiatkowskiego) - wyłączona z ruchu, parkowanie ukośne przy krawędzi jezdni po jednej stronie; ul. Kazimierza Wielkiego (od skrzyżowania z ul. Zwierzyniecką do skrzyżowania z ul. Sikorskiego ruch jednokierunkowy (wlot od ul. Zwierzynieckiej), parkowanie ukośne przy krawędzi po jednej stronie; całkowicie zamknięty zostanie ruch w obrębie kościoła parafii MBNP w Tarnobrzegu.| Policja prosi udających się na pogrzeb o umieszczenie białej kartki za przednią szybą pojazdu, aby łatwiej było zidentyfikować przez służby porządkowe uczestników ceremonii pogrzebowej. |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze