Akcja pod kryptonimem "Prędkość" potrwa od rana do późnego wieczora.
Dzisiaj, 20 marca, na terenie powiatu przeworskiego od rana do wieczora funkcjonariusze policji będa prowadzić działania zorientowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uwage będą zwracać przede wszystkim na przestrzeganie przez kierowców dozwolonej prędkośc – głównej przyczyny zdarzeń drogowych.
Policjanci będa też kontrolować stan trzeźwości kierowców, wyposażenie samochodu i wymagane dokumenty. Sprawdzą też, czy wszyscy uczestnicy ruchu pamiętają o pasach bezpieczeństwa i czy opiekunowie prawidłowo przewożą swoje pociechy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tzn, Policja łata dziurę budżetową , wywołana pijaństwem i łakomstwem polityków i ich popleczników (marszałek Sikorski i spółka).Ja bym proponował wystawić wszystkich Policjantów co dostały się do roboty za sex i kasę , na ulice w miniówkach . I zamiast lizaków, niech robią lody.Dziura będzie załatana. I co najważniejsze prędkość na drogach się zmniejszy.
Tzn, Policja łata dziurę budżetową , wywołana pijaństwem i łakomstwem polityków i ich popleczników (marszałek Sikorski i spółka).Ja bym proponował wystawić wszystkich Policjantów co dostały się do roboty za sex i kasę , na ulice w miniówkach . I zamiast lizaków, niech robią lody.Dziura będzie załatana. I co najważniejsze prędkość na drogach się zmniejszy.