W związku z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przeworsku stwierdzającego o niespełnieniu jakości wody, pływalnia otwarta przy ul. Krakowskiej zostaje zamknięta do odwołania.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podjął natychmiastowe działanie zapobiegawcze.
Sezon pływalni ruszył w poniedziałek, 26 czerwca. 27 bm. zdecydowano o jej zamknięciu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najlepiej w Przemyślu , nie ma pływalni , nie ma nic więc proste , nie ma co zamykać. Pa
przemysl = basenowa padaczka numer 1 w polsce
Gratulacje dla włodarzy tego miasta.
Więcej moczu niż wody w tej wanience.
Najlepiej w Przemyślu , nie ma pływalni , nie ma nic więc proste , nie ma co zamykać. Pa
przemysl = basenowa padaczka numer 1 w polsce
Gratulacje dla włodarzy tego miasta.