Vince Agwada, niezwykle utalentowany showman, gitarzysta i wokalista bluesowy z Chicago wystąpi w środę, 2 listopada (g. 19) w klubie „Niedźwiadek”.
Czarnoskóry artysta od kilkunastu lat koncertuje w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. W swojej muzyce z powodzeniem łączy klasycznego bluesa z soulem, rockiem i funkiem. Nagrał kilkanaście albumów autorskich oraz jako sideman.
Na pierwszej trasie koncertowej w Polsce artyście będzie towarzyszyć sekcja rytmiczna w składzie: Łukasz Gorczyca – bas i Tomasz Dominik – perkusja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze