Reklama

Uwaga, żmije już są aktywne!

06/04/2016 11:51

Jadowite gady można już spotkać w lasach i na łąkach. Wystarczyło kilka ciepłych dni, by wyszły z zimowego odrętwienia i zaczęły polować.

Jest ich dość sporo i można je spotkać nawet blisko zabudowań.

Teraz trzeba na nie szczególnie uważać. Są jeszcze osowiałe i wolniej reagują, więc łatwiej na nie nadepnąć.

Wystarczy jednak trochę ostrożności. Uważajmy też na czworonogi.

Żmije, mimo krążących o nich negatywnych opinii, same nie zaatakują. Są  agresywne tylko wtedy, gdy próbują się bronić. 


fot.Roman Kijanka
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    je - niezalogowany 2016-04-06 18:21:26

    ja myslałem za zmije aktywne koło rynku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości