Jadowite gady można już spotkać w lasach i na łąkach. Wystarczyło kilka ciepłych dni, by wyszły z zimowego odrętwienia i zaczęły polować.
Jest ich dość sporo i można je spotkać nawet blisko zabudowań.
Teraz trzeba na nie szczególnie uważać. Są jeszcze osowiałe i wolniej reagują, więc łatwiej na nie nadepnąć.
Wystarczy jednak trochę ostrożności. Uważajmy też na czworonogi.
Żmije, mimo krążących o nich negatywnych opinii, same nie zaatakują. Są agresywne tylko wtedy, gdy próbują się bronić.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ja myslałem za zmije aktywne koło rynku