Reklama

Używał słów wulgarnych i znieważył funkcjonariusza straży granicznej

Ukraińskiego kierowcę, który znieważył pogranicznika pełniącego służbę na przejściu granicznym w Medyce, czeka odpowiedzialność karna.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 7 listopada.

– 58-letni kierowca, który znajdował się na terenie przejścia granicznego w Medyce, stanowczo odmówił wjazdu na wskazany przez funkcjonariusza pas odpraw, twierdząc, że sam o tym zdecyduje. Na kilkukrotne polecenia funkcjonariusza, aby podjechał do kontroli, reagował w sposób agresywny, używając wobec niego słów wulgarnych – relacjonuje rzecznik prasowy BiOSG Elżbieta Pikor.

Mężczyzna trafił w ręce przemyskich policjantów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    skymareck_367 2017-11-08 03:35:22

    sam to on sobie moze zdecydowac na ukrainie, wjechal do Polski, do UE, jesli jest prawo to powinni go wykopac jeszcze szybciej niz przyjechal, na ukrainu. i niech sie  hajdamak uczy kultury !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mars - niezalogowany 2017-11-08 10:04:50

    no,no rozbisurmaniło się ukraińskie towarzystwo na ziemi polskiej. Ukraińca przykładnie ukarać wysokim mandatem by swoim pobratymcom przekazał ,że funkcjonariusz BiOSG  jest reprezentantem i wykonawcą władzy RP na jej terytorium i należy wykonywać jego polecenia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama