Reklama

W groźnie wyglądającym wypadku ucierpiał 21-letni kierowca. Uderzył w betonowy przepust

Do zdarzenia doszło 4 maja, około godz. 17.30, w Godowej.

Pracujący na miejsu policjanci ustalili wstepnie, że 21-letni mieszkaniec Godowej, który podróżował osobową Hondą, jadąc od Strzyżowa w kierunku Żyznowa, prawdopodobnie podczas wyjeżdżania z zakrętu stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy przepust. Samochód się obrócił i wjechał w znak drogowy, zatrzymując się częściowo w przydrożnym rowie. Kierowca został  przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.    Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i zebrali dokumentację fotograficzną, trwa ustalanie okoliczności wypadku.


fot.KPP Strzyżów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama