Kiedy zbliżał się piękny, bożonarodzeniowy czas, wzdłuż ulicy Grodzkiej w Jarosławiu, prowadzącej na Rynek, przechodnie mogli podziwiać rzędy udekorowanych choinek w donicach, które nadały wyjątkowego charakteru zarówno miejscu, jak i jedynemu w roku okresowi. Kiedy święta minęły, choinki nie wylądowały na śmietniku…
Zgodnie z zapowiedziami władz Jarosławia, drzewka miały zostać pożytecznie „zagospodarowane”. I tak się stało. Kilka dni temu zostały posadzone wzdłuż magazynu obrony cywilnej i ochrony ludności przy ul. Zamkowej w Jarosławiu...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 65% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze