Dzielnicowy z Jarosławia odkrył, kto był sprawcą uszkodzenia hondy civic dzięki nagraniu z osiedlowego monitoringu.
Kilka tygodni temu jarosławianin zgłosił uszkodzenie samochodu stojącego na osiedlowym parkingu. Honda civic miała zerwane prawe lusterko, uszkodzony lakier na pokrywie silnika, na prawym przednim błotniku i drzwiach. Wszczęto postępowanie.Zagadkę rozwiązał dzielnicowy mający swój rewir na osiedlu Kopernika. Ustalił, że w pobliżu parkingu usytuowany jest monitoring spółdzielni mieszkaniowej i zabezpieczył ponad 15-godzinne nagranie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze