Reklama

W Jarosławiu uszkodzono hondę civic. Wandalami okazały się... dwa spłoszone łosie [WIDEO]

Dzielnicowy z Jarosławia odkrył, kto był sprawcą uszkodzenia hondy civic dzięki nagraniu z osiedlowego monitoringu.

Kilka tygodni temu jarosławianin zgłosił uszkodzenie samochodu stojącego na osiedlowym parkingu.  Honda civic miała zerwane prawe lusterko, uszkodzony lakier na pokrywie silnika, na prawym przednim błotniku i drzwiach. Wszczęto postępowanie.Zagadkę rozwiązał dzielnicowy mający swój rewir na osiedlu Kopernika. Ustalił, że w pobliżu parkingu usytuowany jest monitoring spółdzielni mieszkaniowej i zabezpieczył ponad 15-godzinne nagranie.

Wandalami okazały się... dwa  łosie, które o godz. 5.29 rano od strony bloku wyszły na chodnik. Spłoszył je nadjeżdzający pojazd i zwierzaki wbiegły pomiędzy zaparkowane samochody, powodując uszkodzenia hondy.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama