Reklama

W Jarosławiu zmarła 50-latka z koronawirusem

16/04/2020 13:48

O śmierci kobiety poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia.

50-letnia kobieta, która zmarła w Jarosławiu, jest jedną z sześciu, o których poinformowało w komunikacie Ministerstwo Zdrowia.

Wiadomości tej nie potwierdził natomiast rzeszowski sanepid.

W naszym województwie stwierdzono także 2 nowe przypadki zachorowań – to dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu stalowowolskiego.

Do tej pory odnotowano na Podkarpaciu 245 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 49 osób wyzdrowiało, a 14 zmarło.

W całej Polsce liczba zarażonych wzrosła do 7771, z czego 292 osoby zmarły.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nnnn - niezalogowany 2020-04-16 15:44:23

    O Jarosławiu to wogole nigdzie nikt nic nie mowi ze mamy kilka osób chorych  A niektóre przewiezione zostały do Łańcuta  oszukuja nas i tyle a dzis pierwszy dzien noszenia maseczek to wszystkue starsze babcie bez chodza 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    $$ - niezalogowany 2020-04-16 16:19:00

    do Nnnn   -  Babcie zostaw    SYSTEMOWA  posłuszna polityczna OWCO   w spokoju.   Poczytaj wiadomości na temat noszenia maseczek u fachowców LEKARZY a nie łykaj POLITYCZNEGO menstrimu ,  który wyprał i wybielił Ci już mózg ,że sam nie potrafić myśleć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    @ - niezalogowany 2020-04-16 17:02:43

    Statystyki zgonów są zaniżane a możliwość wykonania testu graniczy z cudem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama