O śmierci kobiety poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia.
50-letnia kobieta, która zmarła w Jarosławiu, jest jedną z sześciu, o których poinformowało w komunikacie Ministerstwo Zdrowia.
Wiadomości tej nie potwierdził natomiast rzeszowski sanepid.
W naszym województwie stwierdzono także 2 nowe przypadki zachorowań – to dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu stalowowolskiego.
Do tej pory odnotowano na Podkarpaciu 245 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 49 osób wyzdrowiało, a 14 zmarło.
W całej Polsce liczba zarażonych wzrosła do 7771, z czego 292 osoby zmarły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O Jarosławiu to wogole nigdzie nikt nic nie mowi ze mamy kilka osób chorych A niektóre przewiezione zostały do Łańcuta oszukuja nas i tyle a dzis pierwszy dzien noszenia maseczek to wszystkue starsze babcie bez chodza
do Nnnn - Babcie zostaw SYSTEMOWA posłuszna polityczna OWCO w spokoju. Poczytaj wiadomości na temat noszenia maseczek u fachowców LEKARZY a nie łykaj POLITYCZNEGO menstrimu , który wyprał i wybielił Ci już mózg ,że sam nie potrafić myśleć.
Statystyki zgonów są zaniżane a możliwość wykonania testu graniczy z cudem
W Jarosławiu są osoby z podejrzeniem, jeżeli wynik jest pozytywny wysyłają do Łańcuta!! Chyba nikt by nie chciał leżeć z podejrzeniem w szpitalu gdzie są tylko z covid-19. Ludzie zacznijcie myśleć
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.pl
NAUKOWCY: W CZASIE PANDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLINOŻERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PL
Kiedy bylo normalnie nikt nie udostępniał danych o zgonach na świecie czy w PlA teraz udostępniają wszystko i podpisują że to na koronowirusa i nagle jest panika a tak naprawdę nie ma żadnego virusa ten niby virus siedzi cały czas w nas to jest dokładnie genom odpowiedzialny w naszym organizmie za walkę np. Z początkiem choroby jaka jest na przykład grypa a wszystkie ślepe testy pokazują ten genom i dają wynik pozytywny dlaczego nie chcą wszystkich przebadać.? Druga sprawa że każdy kto choruje na serce czy na inną groźna chorobę i jest w ciężkim stanie i tak jak umrze w szpitalu to napiszą ze zmarł przez koronowirusaPanika strach i stres wywołany przez media i rząd to szybciej nas wykończy niż wymyślony virus przez a jeśli chodzi np. O Włochy aktualnie w rejonach gdzie jest najwięcej zgonów tam zawsze tyle było z powodu zanieczyszczeń powietrza i syfu ale nigdy nikt nie opublikował danych bo po co pamiętajcie jesteśmy pionkami w Wielkiej grze
https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/
Bóg ją uratował. Dla bezpieczeństwa nałóż maskę na twarz. To jest naprawdę ważne https://jigsawpuzzle.io/
Tata zostawił młyn w Łukowie a w Łowcach coś jeszcze.... driving directions
O Jarosławiu to wogole nigdzie nikt nic nie mowi ze mamy kilka osób chorych A niektóre przewiezione zostały do Łańcuta oszukuja nas i tyle a dzis pierwszy dzien noszenia maseczek to wszystkue starsze babcie bez chodza
do Nnnn - Babcie zostaw SYSTEMOWA posłuszna polityczna OWCO w spokoju. Poczytaj wiadomości na temat noszenia maseczek u fachowców LEKARZY a nie łykaj POLITYCZNEGO menstrimu , który wyprał i wybielił Ci już mózg ,że sam nie potrafić myśleć.
Statystyki zgonów są zaniżane a możliwość wykonania testu graniczy z cudem