W środę wieczorem w bazylice archikatedralnej w Przemyślu odbyło się nabożeństwo o powstrzymanie epidemii koronawirusa oraz ochronę przed jego skutkami. Modlitwie przewodniczył abp Adam Szal. Na ołtarzu głównym wystawiono relikwie św. Walentego – historycznego patrona diecezji przemyskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze