Ciało mężczyzny znaleziono dzisiaj, 17 bm., przed godz. 9 na terenie leśnym w Majdanie Golczańskim.
– 22-latek dzień wcześniej wyszedł z domu pojeździć motocyklem po lesie. Mężczyna nie wrócił na noc, więc zaniepokojona rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. Rano jego ciało znalazł krewny. Motocyklista uderzył w drzewo – mówi oficer prasowy KPP Nisko kom. Anna Kowalik.
Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała młodego mężczyzny do dalszych badań. Policjanci pracują nad wyjaśniają okoliczności jego śmierci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Szkoda tego motovyklisty :(