Reklama

W lesie znaleziono ciało 22-letniego motocyklisty

Ciało mężczyzny znaleziono dzisiaj, 17 bm., przed godz. 9 na terenie leśnym w Majdanie Golczańskim.

– 22-latek dzień wcześniej wyszedł z domu pojeździć motocyklem po lesie. Mężczyna nie wrócił na noc, więc zaniepokojona rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. Rano jego ciało znalazł krewny. Motocyklista uderzył w drzewo – mówi oficer prasowy KPP Nisko  kom. Anna Kowalik. 

Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała młodego mężczyzny do dalszych badań. Policjanci pracują nad wyjaśniają okoliczności  jego śmierci.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aha!!!! - niezalogowany 2017-03-21 16:22:26

    Szkoda tego motovyklisty :(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości