Stok narciarski w Przemyślu po raz kolejny będzie gospodarzem Międzynarodowego Pucharu Karpat w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się w niedzielę, 29 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Zgłoszenia do zawodów poprzez formularz www.zawody.posir.pl.
Limit uczestników wynosi 180 osób. Decyduje kolejność zgłoszenia. Zgłoszenia grupy VIP do 27 stycznia, do godz. 13.00 przyjmują: Artur Komorowski – naczelnik Kancelarii Prezydenta Miasta Przemyśla, tel. 696 265 256, e-mail: a.komorowski@um.przemysl.pl i Aneta Kordowska – dyrektor generalny Gabinetu Marszałka Sejmu RP, tel. 22 694 22 29, 601 591 775; e-mail: aneta.kordowska@sejm.gov.pl. Dodatkowych informacji udziela Robert Kazimir, tel. 667 942 505, e-mail: r.kazimir@posir.pl. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Imprezę organizują: prezydent Przemyśla Robert Choma przy współudziale Sejmu RP, Ministerstwa Sportu i Turystyki, marszałka województwa podkarpackiego oraz Instytutu Wschodniego. Patronat honorowy sprawuje marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze