Reklama

W piątek darmowe jabłka na jarosławskim rynku

17/03/2016 13:22

W najbliższy piątek, 18 marca, na jarosławskim rynku rozdawane będą jabłka. Bezpłatną dystrybucją zajmuje się Chrześcijańska Służba Charytatywna, Filia w Rzeszowie.

Orhanizatorzy zapewniają, że owoców wystarczy dla każdego i zapraszają wszystkich chętnych. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku. Wtedy chęć dostania darmowych jabłek była u niektórych tak mocna, że zagłuszyła podstawowe normy społeczne i elementarne zasady kultury.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2016-03-17 15:24:54

    to rozdawanie to jest największa głupota na świecie w ten sposób dobiją rolników i handel 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jo - niezalogowany 2016-03-17 18:58:28

    No dokładnie tak,pomijając że jabłka niespecjalnie smaczne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama