W najbliższy piątek, 18 marca, na jarosławskim rynku rozdawane będą jabłka. Bezpłatną dystrybucją zajmuje się Chrześcijańska Służba Charytatywna, Filia w Rzeszowie.
Orhanizatorzy zapewniają, że owoców wystarczy dla każdego i zapraszają wszystkich chętnych. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku. Wtedy chęć dostania darmowych jabłek była u niektórych tak mocna, że zagłuszyła podstawowe normy społeczne i elementarne zasady kultury.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
to rozdawanie to jest największa głupota na świecie w ten sposób dobiją rolników i handel
No dokładnie tak,pomijając że jabłka niespecjalnie smaczne