Na Podkapaciu do tej pory badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 565 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 350 osób wyzdrowiało, 48 zmarło.
Dziś rano Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazał przykrą wiadomość: 22 czerwca zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie, to starsza kobieta z powiatu jarosławskiego.Odnotowano także 8 nowych potwierdzonych przypadków, to:
7 osób z powiatu jarosławskiego (cztery kobiety w sile wieku i starszy mężczyzna w izolacji oraz starsza kobieta i mężczyzna hospitalizowani) kobieta w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (hospitalizacja)Od początku wdrożenia na Podkarpaciu badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano 34 964 próby. Obecnie na naszym terenie pod nadzorem pozostaje 25 osób, 1778 poddane jest kwarantannie, w izolacji przebywa 66 osób, a 101 jest hospitalizowanych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze