Reklama

W Przemyślu 136 zakażeń, zmarły 2 osoby

W Polsce mamy dziś 27 143 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 1553 na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia informuje, że z powodu COVID-19 zmarło 69 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 298 osób.

W dniach 16, 21, 26, 29, 31 października oraz 1 – 4 listopada br. zmarło 27 mieszkańców województwa podkarpackiego:

• 9 kobiet – z powiatu dębickiego (62), krośnieńskiego (83), lubaczowskiego (52), przemyskiego (48), rzeszowskiego (93), sanockiego (84, 78) i stalowowolskiego (74, 81),

• 18 mężczyzn – z powiatu brzozowskiego (69), krośnieńskiego (82), leskiego (79), leżajskiego (55), lubaczowskiego (73, 78), przeworskiego (83, 62), ropczycko-sędziszowskiego (80), rzeszowskiego (70), sanockiego (88, 88, 67, 85, 68, 70) i z miasta Przemyśl (95, 64).

Dwa zgony – mężczyzna z powiatu lubaczowskiego (78) i przeworskiego (62) – bez chorób współistniejących.
Kolejne 643 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 20 powiatów województwa podkarpackiego.
Nowe 1 553 potwierdzone przypadki wg powiatów: • 18 – bieszczadzki • 28 – brzozowski • 57 – dębicki • 52 – jarosławski • 73 – jasielski • 36 – kolbuszowski • 19 – miasto Krosno • 51 – krośnieński • 41 – leski • 48 – leżajski • 49 – lubaczowski • 58 – łańcucki • 88 – mielecki • 23 – niżański • 136 – miasto Przemyśl • 44 – przemyski • 65 – przeworski • 28 – ropczycko-sędziszowski • 475 – miasto Rzeszów • 13 – rzeszowski • 23 – sanocki • 36 – stalowowolski • 26 – strzyżowski • 41 – miasto Tarnobrzeg • 25 – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bobas - niezalogowany 2020-11-05 10:46:12

    No właśnie są pierwsze skutki nielegalnych manifestacji za zabijaniem dzieci ,każdy naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Prawda - niezalogowany 2020-11-05 10:52:23

    i jak zwykle  Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg i Rzeszów innych Miast już na Podkarpaciu nie ma...  skąd oni tych Ludzi biorą Kłamcy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2020-11-05 10:55:23

    To skutki zmiany sposobu naliczania zakażeń. Po 1 rząd do swoich statystyk dodał te z prywatnych badań, po 2 dodano możliwość diagnozowania za pomocą testów antygenowych. Więcej testów w kraju = więce zdiagnozowanych zakażeń.  Więcej wiedzy, mniej ideologii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości