W Polsce mamy dziś 27 143 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 1553 na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia informuje, że z powodu COVID-19 zmarło 69 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 298 osób.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No właśnie są pierwsze skutki nielegalnych manifestacji za zabijaniem dzieci ,każdy naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości...
i jak zwykle Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg i Rzeszów innych Miast już na Podkarpaciu nie ma... skąd oni tych Ludzi biorą Kłamcy
To skutki zmiany sposobu naliczania zakażeń. Po 1 rząd do swoich statystyk dodał te z prywatnych badań, po 2 dodano możliwość diagnozowania za pomocą testów antygenowych. Więcej testów w kraju = więce zdiagnozowanych zakażeń. Więcej wiedzy, mniej ideologii.
Co za głupota!A w kościołach ludzie się nie zarażają? Ilu duchownych zarażonych?Manifestacje na zewnątrz nie zwiększyły liczby zachorowań, skąd taki wniosek???
To są skutki nienoszenie masek, bycia ignorantem i egoistą...Taki właśnie mamy naród!
Jak trwoga to do Boga będą błagać żeby przyjęli ich do szpitala a szpitale mają swoje ograniczenia to będą umierać w domu albo na ulicy przed nim skutki nonszalancji brak maseczek czy też nie zachowywania odległości itp... ale co tam winny rząd albo wirusa nie ma no ciemni ludzie albo ludzie którzy sami ze sobą mają problem...
W tabelce mamy podział na powiaty. Pozostałe miasta naszego województwa nie stanowią odrębnych powiatów.
ciemny to jesteś Ty i Tobie Podobni pierwszy polecisz do szczepienia i jeszcze za to podziękujesz Baranie szkoda słów
A ja mysle,ze i manifestacje i nienoszenie maseczek. Calkowity brak odpowiedzialnosci.
Oj krótkowzroczny Ciemnogrodzie...Gdyby rząd z Dudą wykrzykującym, po co się szczepić i że platforma gorsza niż koronawirus zaczęli działać jeszcze wiosną, nie byłoby takiego wzrostu zgonów, jaki jest teraz. Po prostu mamy zapaść w służbie zdrowia.
Rząd latem nie przejmowal się pandemia był pełen luz blues przyjął szwedzki model za wzorzec aż do teraz kiedy obudzili już się z ręką w nocniku chcą to powstrzymać czy nie jest już za późno
Od zarażenia do śmierci mija kilka tygodni. Aktualne przypadki nie są wynikiem manifestacji. Tym bardziej, że w Przemyślu, na naszym zadupiu, protestowała garstka osób. Nie pamiętam jak się nazywa ten koleś co się tak pokrzywia, ale latem przemawiał do baranów, żeby się nie bały i stadnie szły głosować na podstawionego w tym celu manekina, bo nie ma już wirusa. Efekt jest zawsze odłożony w czasie. Beee
Nie upolityczniaj. Patrz na siebie i zdrowie swoich najblizszych . Zdrowie jest bezcenne i najwieksza wartoscia. Czasu juz nie wrocisz. Masz swoj rozum i korzystaj z niego madrze i rozsadnie. Wiec Covidzie zycze Tobie i Twoim najblizszym duzo zdrowia.
Oj, pier, dolisz "bobasie" głodne kawałki. Na "pierwsze skutki" i ewentualne zgony z tego tytułu trzeba jeszcze poczekać 1-2 tygodnie, a i tak rachunek za to trzeba wystawić "geniuszowi"Jarosława Rajmundowicza, który swoimi wystąpieniami ("piątka" dla zwierząt, polecenie TK wydania werdyktu w/s aborcji etc.) tak podqurwił naród,że setki tysięcy wyszły na ulice. Tchórz z Żoliborza (20 osobistych ochroniarzy, 200 policjantów i do ... 300 radiowozów w dyspozycji!) zrobil to z premedytacją,licząc na to, że tacy jak Ty zwalą wszystko na protestujących a nie na katastrofalną w skutkach indolencję rządu "dobrej zmiany", który w sprawie walki z COVID-19 dał dudy na całej linii. Dziś ludzie umierają w karetkach, nie ma wystarczającej liczby lóżek w szpitalach (w ministerstwie mają jeszcze10 tysięcy "wolnych", których załogi karetek, jadących nawet i kilkaset kilometrów za Chiny znaleźć nie mogą). To prawdziwa twarz "dobrej zmiany", która w tych dniach z zapałem realizuje hasło z kampanii wyborczej 2015 - "Polska w ruinie". A to jeszcze nie ostatnie jej słowo!
Nie wolno być egoista ,trzeba myśleć o ludziach starszych , schorowanych. Każdy ma rodzinę,kochajace osoby.
No właśnie są pierwsze skutki nielegalnych manifestacji za zabijaniem dzieci ,każdy naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości...
i jak zwykle Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg i Rzeszów innych Miast już na Podkarpaciu nie ma... skąd oni tych Ludzi biorą Kłamcy
To skutki zmiany sposobu naliczania zakażeń. Po 1 rząd do swoich statystyk dodał te z prywatnych badań, po 2 dodano możliwość diagnozowania za pomocą testów antygenowych. Więcej testów w kraju = więce zdiagnozowanych zakażeń. Więcej wiedzy, mniej ideologii.