Reklama

W Przemyślu zdiagnozowano kolejne zakażenie SARS-CoV-2

Poinformował o tym dziś, 2 maja, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Kolejne 7 osób, które wyzdrowiało to:

2 osoby z powiatu rzeszowskiego

2 osoby z m. Rzeszowa

oraz po 1 osobie z powiatu leżajskiego, mieleckiego i przeworskiego


Nowe 4 potwierdzone przypadki to:

starsza kobieta z Przemyśla (hospitalizacja)

starszy mężczyzna m. Tarnobrzeg (hospitalizacja)

2 starsze kobiety z powiatu kolbuszowskiego (w izolacji)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anusiak - niezalogowany 2020-05-02 13:59:49

    Oj ognisko w naszym mieście się  rozpala....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    R - niezalogowany 2020-05-02 14:25:32

    A czy to prawda że jeden  oddział  w szpitalu na Monte jest na kwarantannie? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zzz - niezalogowany 2020-05-02 14:39:03

    Podobno reumatologis

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama