Poinformował o tym dziś, 2 maja, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
Kolejne 7 osób, które wyzdrowiało to:
2 osoby z powiatu rzeszowskiego
2 osoby z m. Rzeszowa
oraz po 1 osobie z powiatu leżajskiego, mieleckiego i przeworskiego
Nowe 4 potwierdzone przypadki to:
starsza kobieta z Przemyśla (hospitalizacja)
starszy mężczyzna m. Tarnobrzeg (hospitalizacja)
2 starsze kobiety z powiatu kolbuszowskiego (w izolacji)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oj ognisko w naszym mieście się rozpala....
A czy to prawda że jeden oddział w szpitalu na Monte jest na kwarantannie?
Zielony rynek w to jest dopiero tykajaca bomba nikt tam nad niczm nie panuje
A to dopiero początek .... ktoś tu nie zapanował nad sytuacją ..... tylko kto ?
nie są to dane aktualne ,podajecie nie prawdę w tym informatorze,gdzie jest osoba z gminy Żurawica zakażona, leży w Łańcucie.
Ta osoba z gminy Żurawica to oeoba która sprzatala na zakaznym ?
Czy ktoś z Przemyśla kto był chory na koronawirusa, może mi tutaj napisać ze był chory? Lub ktoś kogo z rodziny lub znajomych był chory i słyszał ze chorował???? Bo coś mi się wydaje ze ten cały wirus to jedna wielka ściema! ???????????? 12 chorych, a słuch o rodziny rodzina, lub chory znajomych znajoma to ani słychu...
Oj ognisko w naszym mieście się rozpala....
A czy to prawda że jeden oddział w szpitalu na Monte jest na kwarantannie?
Podobno reumatologis