W Przeworsku odbyła się już II edycja Biegu „Tropem Wilczym” z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
W sportowych zmaganiach wzięło udział 215 zawodników. 73 osoby pokonały symboliczny dystans 1963 m, w tym 11 miłośników nordic walking. Do wyboru była również 6-kilometrowa trasa, którą przebiegło 142 uczestników.
Zwycięzcy biegu na 1963 km w kategorii kobiet:
1. Sylwia Czepiel z Łopuszki Wielkiej (UKS Azymut Dębów)
2. Agnieszka Leśnicka z Przeworska (UKS Azymut Dębów)
3. Anna Dzień z Gaci
Zwycięzcy biegu na 1963 km w kategorii mężczyzn[paywall]:
1. Maciej Tomaszewski z Widnej Góry/Pawłosiowa (JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów)
2. Paweł Furman z Pruchnika (Gimnazjum Publiczne w Pruchniku)
3. Michał Kruk z Dębowa (UKS Azymut Dębów)
Nordic walking, kategoria kobiet:
1. Beata Brożbar z Gaci (ULKS Sokoły)
2. Ewa Piwoda z Gaci (ULKS Sokoły)
3. Wiktoria Bącal z Gaci (ULKS Sokoły)
Nordic walking, kategoria mężczyzn:
1. Grzegorz Lenar z Gaci (ULKS Sokoły)
2. Bartosz Dzień z Gaci (ULKS Sokoły)
Zwycięzcy biegu na 6 km, kategoria kobiet:
1. Beata Lange z Biłgoraja (Biłgoraj Biega)
2. Ewelina Kiełboń z Przeworska (Przeworska Grupa Biegowa)
3. Beata Krawiec z Przeworska
Zwycięzcy biegu na 6 km, kategoria mężczyzn:
1. Piotr Kobylarz z Rzeszowa (Rzeszowskie Gazele i Gepardy)
2. Piotr Chmaj z Łańcuta
3. Kamil Machała z Wólki Ogryzkowej (PGB)
Wręczono również statuetki dla trójki uczestników: Małgorzaty Cieślachowskiej (najstarszy zawodnik) – Marii Sieradzkiej (najmłodszy zawodnik) – oraz Andrzeja Żaka (wyróżnienie).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze