Reklama

W Przeworsku także uczcili pamięć żołnierzy [ZDJĘCIA]

03/03/2016 12:35

W Przeworsku odbyła się już II edycja Biegu „Tropem Wilczym” z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W sportowych zmaganiach wzięło udział 215 zawodników. 73 osoby pokonały symboliczny dystans 1963 m, w tym 11 miłośników nordic walking. Do wyboru była również 6-kilometrowa trasa, którą przebiegło 142 uczestników.

Zwycięzcy biegu na 1963 km w kategorii kobiet:

1. Sylwia Czepiel z Łopuszki Wielkiej (UKS Azymut Dębów)

2. Agnieszka Leśnicka z  Przeworska (UKS Azymut Dębów)

3. Anna Dzień z Gaci

 

Zwycięzcy biegu na 1963 km w kategorii mężczyzn[paywall]:

1. Maciej Tomaszewski z Widnej Góry/Pawłosiowa (JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów)

Reklama

2. Paweł Furman z Pruchnika (Gimnazjum Publiczne w Pruchniku)

3. Michał Kruk z Dębowa (UKS Azymut Dębów)

 

Nordic walking, kategoria kobiet:

1. Beata Brożbar z Gaci (ULKS Sokoły)

2. Ewa Piwoda z Gaci (ULKS Sokoły)

3. Wiktoria Bącal z Gaci (ULKS Sokoły)

 

Nordic walking, kategoria mężczyzn:

1. Grzegorz Lenar z Gaci (ULKS Sokoły)

2. Bartosz Dzień z Gaci (ULKS Sokoły)

 

Zwycięzcy biegu na 6 km, kategoria kobiet:

1. Beata Lange z Biłgoraja (Biłgoraj Biega)

2. Ewelina Kiełboń z Przeworska (Przeworska Grupa Biegowa)

Reklama

3. Beata Krawiec z Przeworska

 

Zwycięzcy biegu na 6 km, kategoria mężczyzn:

1. Piotr Kobylarz z Rzeszowa (Rzeszowskie Gazele i Gepardy)

2. Piotr Chmaj z Łańcuta

3. Kamil Machała z Wólki Ogryzkowej (PGB)

 

Wręczono również statuetki dla trójki uczestników: Małgorzaty Cieślachowskiej (najstarszy zawodnik) – Marii Sieradzkiej (najmłodszy zawodnik) – oraz Andrzeja Żaka (wyróżnienie).


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama