Po raz pierwszy w tym sezonie się zdarzyło, że dwa zespoły z naszego regionu, występujące w III lidze, wygrały swoje mecze w jednej kolejce. 25 i 26 września br. zapisze się złotymi zgłoskami...
Cztery punkty w trzy dni zdobyli piłkarze Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Czyli o dwa więcej niż mieli po 8 kolejkach mistrzowskich spotkań. Najtrudniejszy jest pierwszy krok – mówi stare przysłowie. Ten, wygrywając dziewiczy mecz w sezonie 2021 – 2022, podopieczni Marcina Wołowca wreszcie zrobili. Po raz pierwszy w tym sezonie na listę strzelców wpisał się kapitan zespołu Krzysztof Pietluch. Teraz (chyba) może być już tylko lepiej. Radość także w Sieniawie. Texom Sokół odniósł już trzecie zwycięstw w sezonie, pokonując po pasjonującym spotkaniu groźną Avię Świdnik. Sieniawian należy pochwalić za grę do końca. Podopieczni Dariusza Majchra przegrywali po I połowie, ale ogromną determinację potrafili zmienić scenariusz i dzięki trafieniu Damiana Skały zgarnęli komplet punktów.
Texom Sokół Sieniawa – Avia Świdnik 3:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Kursa 7. min, 1:1 Lis 18. min (karny), 1:2 Białek 27. min, 2:2 Kaczyński 70. min, 3:2 Skała 82. min.
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kowal 32. min, 0:2 Pietluch 49. min, 1:2 Sylwestrzak 61. min, 1:3 Maruszka 62. min.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze