Reklama

W Wólce Pełkińskiej odetchnęli. Trzeci triumf Texom Sokoła Sieniawa

Po raz pierwszy w tym sezonie się zdarzyło, że dwa zespoły z naszego regionu, występujące w III lidze, wygrały swoje mecze w jednej kolejce. 25 i 26 września br. zapisze się złotymi zgłoskami...

Cztery punkty w trzy dni zdobyli piłkarze Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Czyli o dwa więcej niż mieli po 8 kolejkach mistrzowskich spotkań. Najtrudniejszy jest pierwszy krok – mówi stare przysłowie. Ten, wygrywając dziewiczy mecz w sezonie 2021 – 2022, podopieczni Marcina Wołowca wreszcie zrobili. Po raz pierwszy w tym sezonie na listę strzelców wpisał się kapitan zespołu Krzysztof Pietluch. Teraz (chyba) może być już tylko lepiej. Radość także w Sieniawie. Texom Sokół odniósł już trzecie zwycięstw w sezonie, pokonując po pasjonującym spotkaniu groźną Avię Świdnik. Sieniawian należy pochwalić za grę do końca. Podopieczni Dariusza Majchra przegrywali po I połowie, ale ogromną determinację potrafili zmienić scenariusz i dzięki trafieniu Damiana Skały zgarnęli komplet punktów.

 



Reklama

Texom Sokół Sieniawa – Avia Świdnik 3:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Kursa 7. min, 1:1 Lis 18. min (karny), 1:2 Białek 27. min, 2:2 Kaczyński 70. min, 3:2 Skała 82. min.

 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Kowal 32. min, 0:2 Pietluch 49. min, 1:2 Sylwestrzak 61. min, 1:3 Maruszka 62. min.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama