Młode dziki nakręcił w Przemyślu 12 maja tego roku kierowca zmierzający w kierunku Kopca Tatarskiego. – Spotkanie dosyć niebezpiecznie, choć stado sprawne i zorganizowane – komentuje posiadacz kamerki samochodowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To dziwne, na kamerze jest tok 2013...?
Rok 2017. Na kamerce nie zmieniona data
Żeby była aktualna trzeba ją codziennie zmieniać? :D :D :D
Bez sensu nagranie niby z maja 2017 puszczone w listopadzie, a data na kamerze 2013 rok... to podważa wiarygodność co do terminu nagrania, a w ogóle po co to nagranie? Przecież wszyscy wiedza, ze na kopcu są dziki..,
Wynika z tego że te dziki 4 lata szły na ten kopiec bo to było bardzo daleko.
Dokladnie , wszyscy wiedzą , włącznie z władzami Przemyśla ale nikt z tym nic nie robi , dziki sobie spacerują jak turyści na molo w Sopocie . I nie ma znaczenia z kiedy jest to nagranie , czepiacie sie nie tego co trzeba , jak jesteście tacy mądrzy i bystrzy to proszę isc do Prezydenta Miasta aby rozwiązał problem mieszkańców okolic Kopca Tatatskiego i nie tylko
Przecież są zielone drzewa i krzewy a mamy jesień więc sorry to jest nie możliwe
nagranie 2013 rok ?
To dziwne, na kamerze jest tok 2013...?
Rok 2017. Na kamerce nie zmieniona data