Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na przejedzie kolejowym na trasie relacji Przemyśl – Jelenia Góra.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co do tego ma trzeźwość maszynisty Czytając to sugeruje się że gdyby maszynista nie był trzeźwy to człowiek by żył.
Chodzi o procedurę. Nawet jeśli ktoś chce popełnić Samobójstwo / popełnia Samobójstwo, eweidentnie w 100 proc jest udokumentowane (np monitoring, świadkowie) że człowiek chciał się zabic, a maszynista który prowadzi lokomotywe, która go zabija, jest nietrzeźwy to i tak maszynista ma prze###ane.Taki absurd.
To w jaki sposób formułowane są czasami artykuły zmusza mnie do postawienia sobie znaczącego pytania :"Kto do jasnej cholery je pisze ?"
A co do tego ma trzeźwość maszynisty Czytając to sugeruje się że gdyby maszynista nie był trzeźwy to człowiek by żył.
Chodzi o procedurę. Nawet jeśli ktoś chce popełnić Samobójstwo / popełnia Samobójstwo, eweidentnie w 100 proc jest udokumentowane (np monitoring, świadkowie) że człowiek chciał się zabic, a maszynista który prowadzi lokomotywe, która go zabija, jest nietrzeźwy to i tak maszynista ma prze###ane.Taki absurd.
To w jaki sposób formułowane są czasami artykuły zmusza mnie do postawienia sobie znaczącego pytania :"Kto do jasnej cholery je pisze ?"