Reklama

Wbiegł pod nadjeżdżający pociąg. Zginął na miejscu

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na przejedzie kolejowym na trasie relacji Przemyśl – Jelenia Góra.

Do wypadku doszło 17 bm., około godz. 12.30, na nieczynnym przejeździe kolejowym przy ul. Załęskiej w Rzeszowie.
Policjanci wstępnie ustalili, że pociąg relacji Przemyśl – Jelenia Góra potrącił mężczyznę, który wbiegł pod nadjeżdżający skład.
60-letni mieszkaniec Rzeszowa zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    aa - niezalogowany 2017-08-18 11:20:58

    A co do tego ma trzeźwość maszynisty  Czytając to sugeruje się że gdyby maszynista nie był trzeźwy to człowiek by żył.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Grzegorz - niezalogowany 2017-08-18 12:50:16

    Chodzi o procedurę. Nawet jeśli ktoś chce popełnić Samobójstwo / popełnia Samobójstwo,  eweidentnie w 100 proc jest udokumentowane (np monitoring,  świadkowie) że człowiek chciał się zabic, a maszynista który prowadzi lokomotywe,  która go zabija, jest nietrzeźwy to i tak maszynista ma prze###ane.Taki absurd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aaaa - niezalogowany 2017-08-18 12:50:25

    To w jaki sposób formułowane są czasami artykuły zmusza mnie do postawienia sobie znaczącego pytania :"Kto do jasnej cholery je pisze ?"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości