Reklama

We czterech wtargnęli do mieszkania i brutalnie pobili mężczyznę

20/03/2016 15:23

Napastnicy wdarli się do jednego z tarnobrzeskich mieszkań, tam bili i kopali po całym ciele 31-letniego mężczyznę będącego w odwiedzinach u przyjaciółki.

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu napastnicy wyważyli drzwi,  wtargnęli do mieszkania i pobili przebywającego w nim mężczyznę. Wielokrotnie zadawali swojej ofierze ciosy w twarz, kopali po całym ciele. Po wszystkim chcieli uciec – wysłany na miejsce policyjny patrol zatrzymał sprawców w chwili, kiedy wybiegali z klatki schodowej. Zostali ujęci i przewiezieni do aresztu.

Napastnicy – mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 20, 25, 29 i 32 lat byli pod wpływem alkoholu.  Przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo (naruszenie miru domowego oraz pobicie) grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Na wniosek policjantów, prokurator objął sprawców policyjnym dozorem, zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym w każdej formie oraz zakazem opuszczania kraju. 


JZ, KMP Tarnobrzeg
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xyz - niezalogowany 2016-03-20 18:43:18

    Tarnobrzeg ma swoją gazetę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aaa - niezalogowany 2016-03-21 10:08:23

    beda kary w zawieszeniu jak nic

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama