Napastnicy wdarli się do jednego z tarnobrzeskich mieszkań, tam bili i kopali po całym ciele 31-letniego mężczyznę będącego w odwiedzinach u przyjaciółki.
Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu napastnicy wyważyli drzwi, wtargnęli do mieszkania i pobili przebywającego w nim mężczyznę. Wielokrotnie zadawali swojej ofierze ciosy w twarz, kopali po całym ciele. Po wszystkim chcieli uciec – wysłany na miejsce policyjny patrol zatrzymał sprawców w chwili, kiedy wybiegali z klatki schodowej. Zostali ujęci i przewiezieni do aresztu.
Napastnicy – mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 20, 25, 29 i 32 lat byli pod wpływem alkoholu. Przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo (naruszenie miru domowego oraz pobicie) grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Na wniosek policjantów, prokurator objął sprawców policyjnym dozorem, zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym w każdej formie oraz zakazem opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Tarnobrzeg ma swoją gazetę.
beda kary w zawieszeniu jak nic