Reklama

Wiemy jak wygląda SOR w jarosławskim szpitalu po remoncie [ZDJĘCIA]

22/08/2019 13:00

Szpitalny Oddział Ratunkowy jarosławskiego COM po remoncie i restrukturyzacji zacznie przyjmować pacjentów od 1 września. Już dziś mamy zdjęcia obiektu po modernizacji. Trzeba przyznać, że nowy SOR robi wrażenie.

Dziś na konferencji prasowej o inwestycji wartej 9 mln złotych opowiadali starosta jarosławski Tadeusz Chrzan i dyrektor Centrum Opieki Medycznej Stanisław Krasny. Obaj nie kryli zadowolenia, że przedsięwzięcie udało się przeprowadzić tak sprawnie i na takim poziomie. Istotną częścią spotkania z mediami była prezentacja pomieszczeń SOR-u. W pierwszej kolejności rzuca się tu w oczy wysoki standard wykończenia i nowoczesna aparatura medyczna. W nowym SOR lekarze będą mieć bogaty zestaw narzędzi diagnostycznych, między innymi przyłóżkowy rentgen czy całodobowy dostęp do aparatury USG. Ponadto w odnowionym budynku znajduje się sala do resuscytacji, sala wstępnej intensywnej terapii, sala, gdzie personel medyczny będzie mógł monitorować stan chorych czekających na przyjęcie do właściwego udziału, a wśród pokoi zabiegowych zupełnym novum jest oddzielne pomieszczenie do zakładania opatrunków gipsowych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anons - niezalogowany 2019-08-22 18:49:18

    Wrażenie robi ale co z tego? Kto tam będzie dyżurował?  pan dr L. i pani dr. Sz. jak do tej pory??? Porażka, ale gratuluje, renoma gwarantowana

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tre - niezalogowany 2019-08-23 13:03:27

    Remont super ale co z tego 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama